Müügi- ja kasutustingimused


1. ÜLDSÄTTED

1.1. Veebilehel taavimerisalu.ee (“Veebikeskkond”) pakub teenuseid Toitumiskava OÜ (“Teenusepakkuja”). 1.2. Kasutaja on isik, kes on oma andmed registreerinud Veebikeskkonnas. 1.3. Teenusepakkuja ei paku teenuseid alla 18-aastastele isikutele. Kasutajaks registreerides kinnitab isik, et ta on vähemalt 18-aastane. 1.4. Teenusepakkuja koostab toitumis- ja treeningkavasid vastavalt kasutajakonto ja küsimustiku andmetele. Kasutaja vastutab nimetatud andmete õigsuse eest. 1.5. Toitumis- ja treeningkavade järgimine ei ole kohustuslik. Kasutaja teeb lõplikud toitumise ja treeningu alased otsused enda eelistustest ja tervislikust seisundist lähtudes. 1.6. Teenusepakkuja ei taga toitumis- ja treeningkavade tulemuslikkust ja Kasutaja eesmärkide täitmist. Eesmärgi saavutamist võivad mõjutada Kasutaja harjumused, geneetilised eripärad, kehaline aktiivsus ja teised tingimused. 1.7. Veebikeskkonnas olev informatsioon on kaitstud autoriõigustega. Kasutaja võib informatsiooni kasutada autoriõiguse seadusega lubatud piirides.

2. TEENUSTE OSTMINE

2.1. Vali esilehelt pakett ja lepinguperiood. 2.2. Kliki “Vali pakett”. 2.3. Registreeri kasutajaks. 2.4. Sisesta andmed. 2.5. Tutvu privaatsuspoliitika ja kasutustingimustega. 2.6. Loo konto. 2.7. Vali maksemeetod. 2.8. Soorita makse eurodes. 2.9. Sisesta andmed. 2.10. Pärast makse sooritamist ja andmete sisestamist on Kasutajal ligipääs toitumis- ja treeningkavadele.

3. TEENUSTE KASUTAMINE

3.1. Teenusepakkuja müüb veebipõhiseid toitumis- ja treeningkavasid, mida on võimalik osta ainult registreeritud Kasutajal. Toitumis- ja treeningkavadele ja/või nende koostamise küsimustikule on ligipääs kehtiva lepinguperioodiga ehk aktiivset paketti omaval Kasutajal. Toitumis- või treeningkava koostanud Kasutaja kaotab kavale ligipääsu pärast lepinguperioodi lõppemist. 3.2. Pakettide kestvuseks on 1 kuu, 3 kuud, 6 kuud või 12 kuud. 3.3. Võimalikud makseviisid on Maksekeskus AS-i vahendusel Swedbank, Luminor, SEB, LHV ja Coop pank. 3.4. Teenusepakkuja poolt koostatud toitumis- ja treeningkavasid võib kasutada ainult üks Kasutaja. 3.5. Pakette saab osta ühekordse maksega. Pakettide hinnad on nähtaval Veebikeskkonnas. Kõik hinnad on eurodes. 3.6. Kasutajal alati võimalik vahetada aktiivne pakett pikema kehtivusajaga paketi vastu. 3.7. Kasutaja saab toitumis- ja treeningkavasid kasutada kohe pärast paketi eest tasumist ja küsimustiku täitmist. 3.8. Kasutaja ei saa paketi kasutusaega peatada. 3.9. Kasutajal on õigus paketist loobuda 14 päeva jooksul makse sooritamisest vastavalt Võlaõigusseaduse § -le 56. Selleks tuleb kasutajal esitada avaldus aadressile info@taavimerisalu.ee. Paketist loobumisel ei kaasne Teenusepakkujale tasutud summa tagastamise kohustust vastavalt VÕS § 54 lõike 4 punktile 7, mis näeb ette, et taganemisõigust ei kohaldata lepingule, mille esemeks on sellise digitaalse sisu edastamine, mida ei toimetata kätte füüsilisel andmekandjal, kui selle edastamine on alanud tarbija eelneval sõnaselgel nõusolekul, ning tarbija kinnitab asjaolu, et ta kaotab seeläbi oma taganemisõiguse. 3.10. Kasutaja kinnitab kasutajakontot registreerides, et tema tervislik seisund on sobiv Teenusepakkuja teenuste tarbimiseks. 3.11. Kasutaja on teenuste tarbimisel kohustatud ise või eriala spetsialisti abiga jälgima oma tervislikku seisundit ning lõpetama teenuste kasutamise kohe, kui ilmneb vähimgi kahtlus, et teenuse kasutamine mõjub Kasutaja tervisele halvasti. 3.12. Teenusepakkuja ei ole tervishoiuteenuse osutaja ega paku meditsiinilisi teenuseid ega anna meditsiinilisi soovitusi või lubadusi. 3.13. Toitumiskava järgides on Kasutaja kohustatud veenduma, et toidu koostisosad ei sisaldaks allergeene, mis võivad Kasutajal tekitada allergilisi reaktsioone või muid aineid, mis on Kasutaja tervislikust seisundist tulenevalt talle vastunäidustatud. 3.14. Treeningkava järgides on Kasutaja kohustatud veenduma, et harjutusi tehakse vastavalt juhendile. Kui Kasutajal tekib kahtlus harjutuse sooritamise osas, on tal kohustus konsulteerida eriala spetsialistiga. 3.15. Teenusepakkuja on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale, Maksekeskus AS-ile.
Loading...
Loading...
Oota, kava koostamine võtab mõne minuti aega...
Konto puudub? Liitu